Log in

Turistický zájezdTuristický dvoudenní zájezd do Krkonoš pro Vaše děti

Termín: 7. – 8. 9. 2019

8,00 odjezd od DDM Holice

10,30 – 17,00 pěší pochod Špindlerovka – Luční bouda – U Bílého Labe – U Dívčí lávky – Špindlerův Mlýn (délka 15 km)

17,00 – 18,00 přesun na ubytování (DDM Lomnice nad Popelkou), večeře

19,00 – 20,30 večerní program, hry, soutěže

9,00 – 12,00 po snídani hry v přírodě, oběd

14,00 příjezd k DDM Holice

Cena: 400,- Kč

Přihlášky: ihned, osobně v DDM nebo v družině u paní Jílkové

(dříve přihlášený má přednost)

Platba: hotově v DDM

Kontakt: e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 732853644

S sebou: batoh, pláštěnka, jídlo, pití, teplé a náhradní oblečení (předpověď chladného počasí), přezůvky, hygienické potřeby, vlastní karimatku a spacák, kapesné

 

Turistikou a pobytem v přírodě pro zdravý životní styl

Dům dětí a mládeže Holice je školským zařízením pro zájmové vzdělávání. V rámci své celoroční činnosti máme v zájmových útvarech zhruba 1.250 dětí, na pobytových akcích, táborech a soustředěních zhruba 300 dětí a při jednorázových akcích a spontánních aktivitách řádově několik tisíc dětí. V minulosti při DDM Holice pracoval turistický kroužek. Rádi bychom do budoucna obnovili jeho činnost.

Tento projekt by měl pomoci s rozšířením nabídky volnočasových aktivit v oblasti zdravého životního stylu. Turistika a pobyt v přírodě by měl dětem ukázat směr smysluplného využívání volného času bez ovlivňování technickým pokrokem. V dnešní době považujeme návrat k tradičním aktivitám za nutný pro zdravý vývoj budoucích generací.

Z Pardubického kraje jsme obdrželi podporu ve výši 20.000,- a sháníme i další prostředky od sponzorů z důvodu lepší finanční dostupnosti pro rodiče dětí. 40 dětí se zájmem o turistiku a pobyt v přírodě bude zařazeno do cílové skupiny, která se bude účastnit aktivit v rámci projektu.

Na turistický výjezd je zajištěn autobus, ubytování, pojištění a stravování: sobota - večeře, neděle – snídaně a oběd. Oběd v sobotu pořadatel nezajišťuje, každý účastník si bere s sebou. Dále je zajištěn pedagogický dozor (3 pedagogičtí zaměstnanci DDM Holice a 2 dobrovolníci z řad rodičů). 

Log in or Sign up