Log in
2. turistická výprava s DDM

2. turistická výprava s DDM

O víkendu 7.– 8. 9. 2019 jsme uskutečnili druhou turistickou výpravu, tentokrát do Krkonoš. Autobus nás dovezl ke Špindlerově boudě. Odtud jsme vyrazili k Boudě U Bílého Labe, kde jsme poobědvali výborné domácí svačinky. Po delším odpočinku jsme pokračovali Údolím Bílého Labe a obdivovali krásné vodopády a přírodní útvary. Naše cca 8 km pěší výprava skončila ve Špindlerově Mlýně, kde jsme nastoupili do autobusu, který nás odvezl na ubytování do Lomnice nad Popelkou. Po zbytek sobotního dne jsme si kreslili, hráli společenské hry a soutěžili. V neděli dopoledne si děti vyzkoušely různé sportovní disciplíny – hod frisbee talířem, střelba z luku, odpal míče baseballovou pálkou, líný tenis a na závěr nechyběla oblíbená hra - vybíjená. Po obědě jsme vyrazili domů.

Víkend jsme si všichni moc užili a těšíme se na další dobrodružství. O víkendu 5. 10. – 6. 10. 2019 vyrážíme na Dolní Moravu a zveme další nadšené turisty - žáky a žákyně ZŠ.

S přihlášením Vašeho dítěte na turistický víkend neotálejte, máme poslední volná místa. Přihlášky k vyzvednutí v DDM nebo ke stažení na webových stránkách DDM v aktualitách.

 

Log in or Sign up